Author: r***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: the sparke is so beautiful to use as a highlight
Màu sắc: Nhiều màu | Kích thước: Một cỡ
Price: 61.000₫
Original Price: 91.000₫
one-size
| Color | Multicolor |
| Texture | Pressed Powder |
| Finish | Shimmer |
| Type | Palette |
| Chiều cao | 5.4 cm |
| Chiều dài | 5.5 cm |
| Trọng lượng tịnh | 1.8 g |
| Chiều rộng | 1.7 cm |
| SKU | sb25082648458233317 |
Overall Rating: 4.98/5
Author: r***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: the sparke is so beautiful to use as a highlight
Màu sắc: Nhiều màu | Kích thước: Một cỡ
Author: n***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Màu sắc: Nhiều màu | Kích thước: Một cỡ | 3 photo(s)
Author: l***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very shiny and pretty
Màu sắc: Nhiều màu | Kích thước: Một cỡ
Author: 9***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ياخذ العقل
Màu sắc: Nhiều màu | Kích thước: Một cỡ